Deflegmin dla dzieci

Leki Deflegmin - syrop dla dzieci oraz krople ułatwiają odkrztuszanie oraz łagodzą kaszel u dzieci

Sezon zimowy w pełni. Na dworze zimno i deszczowo. Twoje dziecko wróciło ze szkoły osłabione i bez humoru. Jest rozdrażnione, nie ma ochoty na zabawę. Wieczorem pojawia się ból gardła, podwyższona temperatura, katar i suchy kaszel. Początek infekcji i nieprzespana noc. Znasz to, prawda? Objawy powoli ustępują, ale suchy kaszel zamienia się w mokry. Dziecko ma problem z wykrztuszeniem gęstej i lepkiej wydzieliny. Narzeka na bój w klatce piersiowej i uciążliwy kaszel. Na szczęście jest na to sposób – syrop Deflegmin dla dzieci, który rozrzedza gęstą wydzielinę, ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel u dzieci.

Jak działa Deflegmin dla dzieci?

Lek Deflegmin stosuje się w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli, którym towarzyszy mokry i uciążliwy kaszel. Lek Deflegmin dla dzieci jest lekiem mukolitycznym. Zawiera substancję czynną chlorowodorek ambroksolu, która szybko zwiększa ilość wydzieliny, rozrzedza ją i poprawia czynność rzęsek nabłonka oddechowego. Wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych, ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel u dziecka. Nie zaburza naturalnego odruchu kaszlu, co jest szczególnie ważne w kaszlu mokrym.

Lek Deflegmin jest bez recepty

Lek Deflegmin dla dzieci jest lekiem dostępnym bez recepty. Można go kupić w każdej aptece. Jest zamknięty w szklanej butelce, posiada zakrętkę typu child-proof, która skutecznie chroni go przed dziećmi. Opakowanie wyposażone jest w specjalną miarkę, która ułatwi precyzyjne dozowanie porcji leku dla Twojego dziecka. Po otwarciu może być przechowywany przez 2 lata. Nie musisz się martwić, że szybko się przeterminuje. Kiedy Twoje dziecko znów dopadnie uporczywy kaszel, po prostu sięgnij do domowej apteczki i wyciągnij Deflegmin dla dzieci!

Deflegmin dla dzieci i dorosłych

Środek może być stosowany przez dzieci i dorosłych. Jeśli złapiesz kaszel od swojego dziecka i nie masz pod ręką innego leku, możesz także go zażyć. Deflegmin dla dzieci dostępny jest w dwóch formach – owocowego syropu i kropli doustnych.

Deflegmin Junior – syrop na kaszel
Syrop Deflegmin Junior może być stosowany u dzieci powyżej 1. roku życia. Ma pyszny, owocowy smak. Zawiera 15mg/5ml substancji czynnych. Łagodzi objawy kaszlu i ułatwia odkrztuszanie gęstej wydzieliny. Lek Deflegmin Junior należy stosować po posiłku, w ciągu dnia. Nie należy podawać syropu bezpośrednio przed snem, ponieważ rozrzedzana wydzielina może zaburzyć sen Twojemu dziecku. Opakowanie zawiera 120 ml produktu.

Deflegmin Baby – krople doustne
Lek Deflegmin Baby to krople doustne w formie bezbarwnego i bezwonnego roztworu. Mogą być podawane dzieciom powyżej 1. roku życia. Zawierają 7,5mg/ml substancji czynnej, dzięki czemu szybko zwiększają wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i ułatwiają jego odkrztuszanie. Lek należy przyjmować po posiłkach, rozcieńczony herbatą, mlekiem, sokiem owocowym lub wodą. Nie należy podawać bezpośrednio przed snem. Opakowanie zawiera 50 ml substancji.

Deflegmin dla dzieci – dawkowanie leku

Przed podaniem leku Deflegmin Junior i Deglafmin Baby należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonych do opakowania. Lek Deflegmin należy dawkować dokładnie tak, jak opisano w ulotce. Nie przekraczaj zalecanej dawki, ponieważ nie zwiększy to skuteczności leku, a może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. Dawkowanie można również znaleźć na kartach poszczególnych produktów na naszej stronie internetowej. Nie należy stosować leku w przypadku uczulenia na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Jeśli objawy kaszlu mokrego, mimo stosowania leku Deflegmin, nie ustąpią w ciągu 4-5 dni, koniecznie skontaktuj się z lekarzem.

Lek Deflegmin na jaki kaszel

Jeśli Twoje dziecko męczy uciążliwy mokry kaszel, koniecznie podaj mu Deflegmin dla dzieci. Kaszel szybko minie, a pociecha będzie mogła wrócić do codziennych zajęć i zabaw!