Deflegmin dla dorosłych

Choroba pokrzyżowała Ci plany? Harmonogram pęka w szwach – praca, spotkanie z przyjaciółmi, joga czy wywiadówka w szkole. Wszystko pilne, a Ciebie łapie choroba – gorączka, katar i potworny kaszel. Nie masz na nic siły i ochoty. Wszystkie zaplanowane zajęcia muszą poczekać, a Ty potrzebujesz odpoczynku w ciepłym łóżku, gorącej herbaty i lekarstw. Na problemy z mokrym kaszlem pomoże lek Deflegmin dla dorosłych.

Lek Deflegmin dla dorosłych – jak działa?

Lek Deflegmin jest stosowany przy ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli, utrudniających odkrztuszanie gęstej wydzieliny z dróg oddechowych. Zawiera substancję czynną – chlorowodorek ambroksolu – która zwiększa ilość wydzieliny, zmniejsza jej lepkość i wspomaga oczyszczanie górnych dróg oddechowych. Deflegmin dla dorosłych skutecznie ułatwia odkrztuszanie i łagodzi nawet najbardziej uporczywy mokry kaszel.

Lek Deflegmin jest bez recepty

Lek Deflegmin dla dorosłych jest dostępny bez recepty. Można go kupić w każdej aptece. Po otwarciu jest ważny i zdatny do spożycia przez 2 lata. Deflegmin dla dorosłych pakowany jest w butelkę ze szkła oranżowego i zamknięty bezpieczną zakrętką typu child-proof. Lek jest zabezpieczony przed działaniem promieni słonecznych, a specjalna zakrętka chroni przed przypadkowym otwarciem butelki przez dzieci. Opakowanie zawiera miarkę, która pozwoli precyzyjnie odmierzyć porcję leku.

Deflegmin dla dorosłych

Lek Deflegmin dla dorosłych jest przeznaczony przede wszystkim dla dorosłych, ale może być także stosowany u dzieci powyżej 12 roku życia. Występuje w formie tabletek, kapsułek o przedłużonym uwalnianiu i syropu.

Tabletki Deflegmin dla dorosłych
Tabletki Deflegmin dla dorosłych zawierają 30 mg substancji czynnej. Skutecznie zwiększają ilość wydzieliny, rozrzedzają ją i ułatwiają odkrztuszanie. Tabletki Deflegmin należy przyjmować po posiłkach, popijając niewielką ilością wody. Lek nie może być stosowany przez dzieci poniżej 6 roku życia. Lek Deflegmin dla dorosłych nie może być stosowany bezpośrednio przed snem.

Opakowanie zawiera 20 okrągłych, białych, obustronnie wypukłych tabletek.

Kapsułki Deflegmin dla dorosłych
Kapsułki Deflegmin dla dorosłych to lek o przedłużonym uwalnianiu. Ułatwiają odkrztuszanie i łagodzą kaszel. Jedna kapsułka zawiera aż 75 mg substancji czynnej, która stopniowo uwalnia się w ciągu dnia. Lek należy stosować raz dziennie (1 kapsułkę na dobę) rano lub wieczorem, po jedzeniu, popijając niewielką ilością płynu. Nie należy stosować kapsułek Deflegmin bezpośrednio przed snem.
Kapsułki Deflegmin mogą być stosowane tylko przez osoby dorosłe, nie mogą być zażywane przez dzieci i młodzież. Opakowanie zawiera 10 kapsułek.

Syrop Deflegmin dla dorosłych
KSyrop Deflegmin dla dorosłych zawiera 30 mg/5ml substancji czynnej. Szybko i skutecznie rozrzedza zalegającą wydzielinę, wspomaga odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Syrop należy stosować doustnie, po posiłku. Nie należy stosować go bezpośrednio przed snem. Opakowanie zawiera 120 ml syropu.

Dawkowanie Deflegminu dla dorosłych

Dawkowanie syropu zostało określone w dołączonej do opakowania ulotce. Można je także znaleźć na kartach poszczególnych produktów na naszej stronie internetowej. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, ponieważ nie wpłynie to na skuteczność leku, a może mieć negatywny wpływ na zdrowie i życie. Jeśli mimo stosowania leku Deflegmin dla dorosłych objawy kaszlu nie ustąpią w ciągu 4-5 dni, należy skonsultować się z lekarzem.

Nie należy stosować leku Deflegmin w przypadku nadwrażliwości na którąkolwiek substancję czynną lub pomocniczą. Przed zastosowaniem leku należy się zapoznać z ulotką lub skonsultować się z lekarzem bądź farmaceutą.

Lek Deflegmin na kaszel dla dorosłych

Lek Deflegmin szybko i skutecznie rozprawia się mokrym kaszlem u dorosłych. Wystarczy kilka dni kuracji, a kiedy kaszel minie, można spokojnie wracać do codziennej aktywności i obowiązków. I wreszcie zrealizować przełożone przez chorobę plany!