Syrop na kaszel mokry Deflegmin dla dorosłych i dzieci. Ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel w chorobach płuc i oskrzeli. Opakowanie 120 ml

Syrop Deflegmin

syrop dla dla dorosłych i dzieci powyżej 1. roku życia

Ambroxoli hydrochloridum 30 mg/5 ml

  • ułatwia odksztuszanie
  • łagodzi kaszel

Sprawdź, gdzie kupić syrop Deflegmin:

Wskazania do stosowania syropu Deflegmin

Deflegmin w postaci syropu stosuje się w ostrych i przewlekłych chorobach płuc oraz oskrzeli przebiegających z utrudnieniem odkrztuszania lepkiej wydzieliny z dróg oddechowych. Deflegmin zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych i poprawia jego transport, a dzięki temu ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel.

Dawkowanie syropu Deflegmin

Wiek Pojedyńcza dawka Ilość dawek na dobę
Dzieci 1-2 lat 1,25 ml 2
Dzieci 2-6 lat 1,25 ml 3
Dzieci 6-12 lat 2,5 ml 2-3
Dzieci pow. 12 lat 5 ml 3*
Dorośli 5 ml 3*
* 3 razy na dobę przez pierwsze 2 do 3 dni, następnie 2 razy na dobę.

Jeśli po upływie 4 do 5 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem.

Sposób podawania Deflegmin

doustnie, po posiłkach

nie stosować bezpośrednio przed snem

Przeciwwskazania do stosowania syropu Deflegmin

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Ulotka syrop Deflegmin do pobrania